Courtney Stodden paljasti rantakuntonsa – kuvasi itsensä kylpyhuoneessa

Viihdeuutiset
Kirjoittaja: , toimittaja Ilmoita virheestä, Tietoa meistä
Toimitusperiaatteet

Teini-ikäisenä itseään huomattavasti vanhemman miehen kanssa avioitunut Courtney Stodden meni vuonna 2011 naimisiin 34 vuotta vanhemman näyttelijän Doug Hutchisonin kanssa. Tapauksesta syntyi kansainvälinen kohu. Sittemmin Stodden on poseerannut lähinnä somekuvissa ja esitellyt elämäänsä aktiivisesti seuraajilleen.

MAINOS ALKAA
MAINOS LOPPUU

Tällä kertaa julkkiskurvitar on esitellyt rantakuntonsa kylpyhuoneessa, jossa hän kuvasi itseään. Samalla Courtney vihjasi biksujensa tehneen uuden tulemisen, eli ilmeisesti kyseessä ovat vaatekaapin kätköistä löytynyt asuvalinta.

Courtney Stodden erosi kihlatustaan Chris Shengistä viime kesänä. Aiempi liitto Doug Hutchisonin kanssa johti lopulta seksuaaliseen hyväksikäyttöön ja väkivaltaan. Stodden sairastui avioliiton solmimisen jälkeen mielenterveysongelmiin, päihteiden väärinkäyttöön ja syömishäiriöihin.

Voit halutessasi lukea Starassa myös lisää juuri tähän artikkeliin liittyvistä teemoista ja aiheista, kuten tai laajemmin tästä aihealueesta Viihdeuutiset -osioistamme.