Sharon Stone paljasti – deittaili nuorta räppäriä

Viihdeuutiset · Kirjoittaja: , toimittaja

Hollywood-tähti Sharon Stonen on huhuttu kiinnostuneen aikoinaan räppäri Nellystä. Nyt näyttelijä on vahvistanut käyneensä artistin kanssa treffeillä. Paljastus tapahtui Watch What Happens Live with Andy Cohen -ohjelmassa.

Haastattelussa Cohen kysyi, pitääkö huhu treffeistä Nellyn kanssa paikkansa. Stone vastasi myöntävästi. Stone tosin totesi käyneensä vain yksillä treffeillä, eikä toisia enää tullut.

Basic Instinct -tähdellä ja Hot in Here -hitistään tunnetulla räppärillä on jonkin verran ikäeroa. Stone on nykyään 67-vuotias ja Nelly 50-vuotias. Haastattelussa ei käynyt ilmi, koska kaksikko kävi treffeillä.

Sharon Stone oli vuosina 1984-1987 naimisissa tuottaja Michael Greenburgin kanssa ja vuosina 1998-2004 toimittaja Phil Bronsteinin kanssa. Hänellä on kolme adoptoitua lasta.