Janni Hussi teinipojille: ”Älkää laittako viestejä”

Viihdeuutiset
Kirjoittaja: , toimittaja

Suomalainen monitoimijulkkis Janni Hussi on tullut tunnetuksi urastaan niin radiosta kuin televisiostakin, ja parhaillaan hän tekee myös menestyksekästä kansainvälistä ralliuraa kartturina. Julkisuus on lisännyt kiinnostusta myös miesten saralla.

Nyt Janni on pohtinut ihmissuhteita Sana on vapaa -podcastissa yhdessä Sointu Borgin kanssa.

MAINOS (ARTIKKELI JATKUU ALLA)
- -

Janni ja Sointu keskustelevat kokemuksistaan deittipalveluista, ja samalla Hussi avautuu hänen odottamattomasta suosiostaan nuorten miesten keskuudessa. Hänellä onkin nyt nuorille aikuisille varsin selkeä viesti.

– Mä olen nyt näköjään jostain syystä 18-22-vuotiaiden silmissä aika kovaa huutoa. Se on mulle vähän liian nuori. Sen mä voin nyt sanoa teille suoraan, että älkää laittako mulle viestejä. Mulla on sellainen olo että mä olen teidän äiti, Janni Hussi kommentoi.

Taannoin uuteen upeaan kotiin muuttanut Janni Hussi toimii kaiken muun ohella myös yrittäjänä, ja hän onkin saanut yritykselleen merkittävää tulosta viime vuosina. Yhtiön tase on menestyksen myötä kasvanut jo miljoonaluokkaan.

Voit halutessasi lukea Starassa myös lisää juuri tähän artikkeliin liittyvistä teemoista ja aiheista, kuten tai laajemmin tästä aihealueesta Viihdeuutiset -osioistamme.

.