Mies harrasti seksiä varoituskartion kanssa – poliisi pidätti

Ohhoh! Kirjoittaja: , toimittaja Ilmoita virheestä, Tietoa meistä
Toimitusperiaatteet

Juna-asemien henkilökunta on saanut tottua työssään monen sortin kulkijoihin ja erikoisiin tilanteisiin. Taannoin Iso-Britannian Wiganin juna-asemalla todistettiin kuitenkin näkyä, jollaiseen harva odottaisi törmäävänsä.

---
---

Aseman henkilökunta yllätti humalaisen Trevor Smithin hissistä kirjaimellisesti housut kintuissaan. Hän istui lattialla tunkemassa penistään siivouksen jäljiltä hissiin jätetyn varoituskartion sisään.

38-vuotias mies oli jatkanut seksin harrastamista tötterön kanssa vielä paikalle hälytetyn poliisin saapuessa paikalle. Lattialta löydettiin valkoista jauhetta, joka ei Metro-lehden mukaan poliisin testissä osoittautunut kokaiiniksi tai muuksikaan huumeeksi.

Pidätetty on pahoitellut tekoaan. Smith kertoi olleensa humalassa ja luulleensa hississä olevansa yksin lukitussa huoneessa.

Voit lukea Starassa myös lisää tähän kyseiseen artikkeliin liittyvistä aiheista, kuten , , , , tai laajemmin aihealueesta Ohhoh!.