Karen Havary ei tarvitse pelastusliivejä?

Viihdeuutiset
Kirjoittaja: , toimittaja

Viime vuosina epäluonnollisen kurvikkaat naiset ovat saaneet merkittävästi jalansijaa viihdealalla, sillä esimerkiksi Kim Kardashian ja Nicki Minaj ovat ällistyttäneet kerta toisensa jälkeen valtavilla takapuolillaan ja tiimalasivartaloillaan. Taannoin he saivat haastajan 21-vuotiaasta Karen Havarystä.

https://www.instagram.com/p/CATdhUlBzBTZ0_lxnXaQDmrSDeQ8QqW7PX0Ey40/

MAINOS (ARTIKKELI JATKUU ALLA)
- -

Valtavasta takapuolestaan tunnettu julkkiskaunotar on nyt päättänyt pulahtaa uima-altaaseen, jossa hänen yllään nähdään melko niukat bikinit. Ne nimittäin paljastavat hänen valtavan bikinipeppunsa lähes kokonaan. Joku videota katsova voisi pohtia tarvitseeko kohukaunotar lainkaan pelastusliivejä, koska hänen takapuolensa täytteet voivat mahdollisesti kelluttaa koko naista.

https://www.instagram.com/p/CAbbuHdhIYGUUtm2trHIpztCKgVN5SU1WGOPmw0/

Voit halutessasi lukea Starassa myös lisää juuri tähän artikkeliin liittyvistä teemoista ja aiheista, kuten tai laajemmin tästä aihealueesta Viihdeuutiset -osioistamme.

.