LeAnn Rimes joutui raskaushuhujen keskiöön: ”LMAO!”

Viihdeuutiset
Kirjoittaja: , toimittaja

Syömishäiriöistäkin kärsinyt laulajakaunotar LeAnn Rimes kertoi joutuneensa taannoin koulukiusatuksi. Neitokaisen kateellinen koulukaveri uhkasi ala-asteella tappaa hänet. Nyt 31-vuotias poptähti on joutunut raskaushuhujen keskiöön.

Kuva: Twitter
Kuva: Twitter

LeAnn on vaikuttanut viime aikoina olevan normaalia kurvikkaampi, minkä vuoksi mediassa onkin kirvonnut spekulaatiota hänen raskaudestaan, uutisoi Daily Mail -sivusto. Tilanne meni äärimmilleen, kun Star-lehti väitti aiemmin tällä viikolla tähden odottavan ensimmäistä lastaan. Rimes torppasi välittömästi uutisen julkaisemalla viestin Twitter-blogissaan.

MAINOS (ARTIKKELI JATKUU ALLA)
- -
Kuva: Twitter
Kuva: Twitter

– Olen kaukana raskaudesta, ja laihduin juuri yhden farkkukoon, kirjoitti LeAnn blogiinsa.

LeAnn Rimes ja Eddie Cibrian tapasivat Lifetime-elokuvan kuvauksissa vuonna 2009. Pariskunta aloitti salasuhteen, joka johti molempien avioeroihin. Tunteita ja tuoksuja -saippuasarjasta tunnetulla Cibrianilla on kaksi lasta edellisestä avioliitostaan Brandi Glanvillen kanssa. Salasuhteen paljastumisen jälkeen LeAnn Rimes ja Brandi Glanville ovat olleet ilmiriidoissa.

Voit halutessasi lukea Starassa myös lisää juuri tähän artikkeliin liittyvistä teemoista ja aiheista, kuten tai laajemmin tästä aihealueesta Viihdeuutiset -osioistamme.

.