Entinen Spice Girl, Victoria Beckham, on saanut lähtöpassit levy-yhtiöltään. Syynä on Victorian julkaisujen huono menestys.
Äskettäin julkaistu The Real Beckhams DVD on ollut suuri pettymys. Yhtä huonosti Victorialla on mennyt myös musiikkirintamalla, jossa hänen r’n’b-singlensä eivät ole saaneet toivottua vastaanottoa.
Victorian soolouran alkuaikoina menestystä vielä herui. Hänen singlensä nähtiin mm. Britannian singlelistalla.
Victorian komeampi puolisko, futaaja David Beckham, valittiin juuri Vanity Fair International -lehden äänestyksessä maailman parhaiten pukeutuvaksi miesjulkkikseksi.
Voit halutessasi lukea Starassa myös lisää juuri tähän artikkeliin liittyvistä teemoista ja aiheista, kuten tai laajemmin tästä aihealueesta Viihdeuutiset -osioistamme.