Michelle Rodriguez joutui jälleen vankilaan

Viihdeuutiset
Kirjoittaja: , toimittaja Ilmoita virheestä, Tietoa meistä
Toimitusperiaatteet

Suositun Lost-sarjan näyttelijä Michelle Rodriguez on passitettu kahdeksi kuukaudeksi Los Angelesissa sijaitsevaan vankilaan ehdonalaismääräystensä rikkomisesta.

MAINOS ALKAA
MAINOS LOPPUU

Aiemmin tässä kuussa Rodriguez suoritti rattijuopumuksesta saamastaan viiden päivän tuomiosta vain 65 tuntia. Lisäksi hänet määrättiin kuukauden pituiseen vieroitusohjelmaan. Nyt tuomari Rex Heeseman on tuominnut näyttelijän kuitenkin uudelleen kaltereiden taakse. Tuomio ei kuitenkaan saanut Rodriguezia hämilleen.

– Olen kiertolainen. Minä näen vankilan selleissä kauneutta, hän kertoi People-lehdelle.

Rodriguezin kanssa samaan aikaan jäi rattijuopumuksesta kiinni myös toinen Lost-sarjan tähti Cynthia Watros.

Voit lukea Starassa myös lisää tähän kyseiseen artikkeliin liittyvistä aiheista, kuten tai laajemmin aihealueesta Viihdeuutiset.