Uusi auto alle ja menoksi

Viihdeuutiset
Kirjoittaja: , toimittaja Ilmoita virheestä, Tietoa meistä
Toimitusperiaatteet

TAMPERE-HELSINKI -MOOTTORITIE, Keikkaan 21 tuntia. Saimme kirjaimellisesti uuden auton alle, kun Helsingistä tuli Mazdan tuore citymaasturi apuun.

MAINOS ALKAA
MAINOS LOPPUU

Linnatuulessa odottelu sujui mukavasti, kun nautimme paikan ilmaisen WLAN-verkon suosiollisella avustuksella Big Brotherin 24/7 -lähetyksestä ja ihmettelimme Maxinen putoamista ja Martina Aitolehden muuttoa taloon.

Suurin osa Pussycat Dollsin keikan tekniikasta tavoitti Helsingin jo pari tuntia sitten, ja noin tunnin kuluttua mekin olemme jo hotellin aulabaarissa ihmettelemässä tapahtunutta.

Tällä palstalla seurataan reaaliajassa maanantaisen Pussycat Dollsin keikan teknistä toteutusta. Stara on tekniikan mukana alusta loppuun, joten myös sinä pääset nyt kulissien taakse. Myöhemmin aiheesta julkaistaan myös videopodcast-jaksoja.

Voit halutessasi lukea Starassa myös lisää juuri tähän artikkeliin liittyvistä teemoista ja aiheista, kuten tai laajemmin tästä aihealueesta Viihdeuutiset -osioistamme.