Lindsay Lohan kiistää häähuhut

Viihdeuutiset
Kirjoittaja: , toimittaja Ilmoita virheestä, Tietoa meistä
Toimitusperiaatteet

Poptähti-näyttelijä Lindsay Lohan on kiistänyt sitkeät huhut ja uutiset, joiden mukaan hän olisi menossa naimisiin tyttöystävänsä Samantha Ronsonin kanssa.

MAINOS ALKAA
MAINOS LOPPUU

Useiden lähteiden mukaan lesbopariskunta olisi menossa naimisiin lähiaikoina Los Angelesissa. Huhut saivat alkunsa, kun tiskijukkana tunnettu Samantha kommentoi suhdettaan julkkisjuhlissa.

– Vuoden loppuun mennessä rakkaastani tulee rouva Ronson.

Samoihin aikoihin Lindsayn vasempaan nimettömään ilmestyi timanttisormus, jonka oletettiin olevan häähuhut vahvistava kihlasormus. Nyt Lohan on kuitenkin kiistänyt huhut perättöminä.

– Ne ovat valhetta. Hän osti sormuksensa itse. Se on antiikkinen sormus, jonka Lindsay löysi New Yorkista, Lohanin tiedottaja kertoi Access Hollywoodille.

Voit halutessasi lukea Starassa myös lisää juuri tähän artikkeliin liittyvistä teemoista ja aiheista, kuten tai laajemmin tästä aihealueesta Viihdeuutiset -osioistamme.