Monista televisio- ja radio-ohjelmistaan tutuksi tullut Ryan Seacrest viettää parhaillaan talvilomaansa Karibialla uuden seuralaisensa kanssa.
American Idol -ohjelmaakin juontavan 34-vuotiaan julkkistähden kainalossa on nyt nähty 24-vuotias Playboy-malli Sara Jean Underwood. Katso ensimmäinen yhteiskuva näyttävästä pariskunnasta tästä!
Vuoden Playmate-tittelin vuonna 2006 saanut Sara Jean Underwood opiskelee nykyisin mallintöidensä ohella Oregonin yliopistossa. Tunnetussa miestenlehdessä heinäkuussa 2006 poseerannut kaunotar oli taannoin mukana Seacrestin työnantajan, E! -televisiokanavan, ohjelmassa The Girls Next Door. Sittemmin hänet on nähty pikaisesti myös Epic Movie -elokuvassa.
Voit halutessasi lukea Starassa myös lisää juuri tähän artikkeliin liittyvistä teemoista ja aiheista, kuten tai laajemmin tästä aihealueesta Viihdeuutiset -osioistamme.