10 kauneusleikkausta päivässä – lopputuloksena ihmis-Barbie

Viihdeuutiset
Kirjoittaja: , toimittaja Ilmoita virheestä, Tietoa meistä
Toimitusperiaatteet

Kerroimme aiemmin tänään kuinka realitytähti Heidi Montag paljasti lähes kuolleensa, kun hänelle tehtiin marraskuussa kymmenen kauneusleikkausta päivässä. Kipujen takia hänelle annettiin tuolloin liikaa Demerol-lääkettä, joka oli koitua hänen kohtalokseen Michael Jacksonin tapaan.

MAINOS ALKAA
MAINOS LOPPUU

Kaikeksi onneksi ensihoitajana aiemmin toiminut turvamies huomasi tilanteen ja kutsui lääkärin paikalle. Nyt Heidistä on julkaistu ensimmäiset kuvat ”uusilla kasvoilla”. Hän itse kertoi Access Hollywoodille kykenevänsä vain vaivoin saamaan ilmeitä kasvoilleen ja että pureskeleminen ja hymyileminen tekevät edelleen kipeää. Katso kuvat tästä.

Kuvissa hänet nähdään myös hymyilemässä. Heidi Montag teki useita kauneusleikkauksia kerralla ehtiäkseen poseeraamaan Playboy-lehden kuvissa, joista hän ei saa People-lehden mukaan edes lainkaan palkkaa.

Voit halutessasi lukea Starassa myös lisää juuri tähän artikkeliin liittyvistä teemoista ja aiheista, kuten tai laajemmin tästä aihealueesta Viihdeuutiset -osioistamme.