Rihanna rintavana bikineissä

Viihdeuutiset
Kirjoittaja: , toimittaja

Supersuosittu r&b-tähti Rihanna on nähty viime vuosina toinen toistaan seksikkäämmissä ja paljastavammissa asuissa niin konserttilavoilla kuin julkkisjuhlisssaankin. Äskettäin hänet kuvattiin tiukassa sotilas-henkisessä asussa uuden Battleship-elokuvansa kuvauspaikalla Havaijilla.

Nyt Rihanna on ehtinyt viettää kuvausten välissä myös hieman vapaa-aikaa, ja auringosta pitävä laulajakaunotar päätti nauttia silloin täysin rinnoin vesileikeistä. Niitä varten Rihanna sonnustautui värikkäisiin bikineihin paparazzeista välittämättä. Katso kuvat tästä.

MAINOS (ARTIKKELI JATKUU ALLA)
- -

Parhaillaan kuvattavassa Battleship-elokuvassa nähdään Rihannan debyyttirooli näyttelijänä, eli hän aikoo jatkossa laajentaa toimenkuvaansa myös elokuvien pariin. Toukokuussa vuonna 2012 ensi-iltansa saavan elokuvan miespääosissa nähdään Alexander Skarsgard ja Taylor Kitsch.

Voit halutessasi lukea Starassa myös lisää juuri tähän artikkeliin liittyvistä teemoista ja aiheista, kuten tai laajemmin tästä aihealueesta Viihdeuutiset -osioistamme.

.