Kelly Brook rohkeissa rantakuvissa

Viihdeuutiset
Kirjoittaja: , toimittaja

Kurvikkaasta vartalostaan tunnettu brittikaunotar Kelly Brook on noussut parissa vuodessa kansainväliseksi tähdeksi oltuaan mukana Talent-ohjelman tuomaristossa. Viime aikoina näyttelijätär on julkaissut Twitter-blogissaan rohkeita kuvia itsestään.

Nyt vuorossa on kuitenkin ollut Twitterin sijaan paparazzit, jotka saivat ikuistettua Brookin riehakkaissa tunnelmissa rannalla Brasilian Bahiassa. Neitokainen ei välittänyt lainkaan ympärillä pörräävistä kuvaajista, vaan antoi palaa sydämensä kyllyydestä.

MAINOS (ARTIKKELI JATKUU ALLA)
- -


Kuva: AKM Images


Kuva: AKM Images


Kuva: AKM Images

Kelly Brook sijoittui vuonna 2009 viiden parhaan joukkoon FHM-lehden maailman seksikkäimmän naisen äänestyksessä ja kolme vuotta sitten ykköseksi The Sun -lehden äänestyksessä, jossa rankattiin julkkismaailman parhaita sääriä. Kesäkuussa 2011 Brook sai keskenmenon ollessaan viidennellä kuulla raskaana. Lapsi olisi ollut hänen ja rugbypelaajamiehensä Thom Evansin ensimmäinen.

Voit halutessasi lukea Starassa myös lisää juuri tähän artikkeliin liittyvistä teemoista ja aiheista, kuten tai laajemmin tästä aihealueesta Viihdeuutiset -osioistamme.

.