Taannoin kahden brittiläisen pikkupojan verkkovideosta nousi valtava nettihitti, joka on kerännyt jo lähes 500 miljoonaa katsojaa. Kyseisellä videolla Charlie-vauva puree Harry-veljensä sormea, eikä päästä sitä otteestaan.

Nyt kasvaneet veljekset nähdään uudella verkkovideolla, jossa Charlie ja Harry mainostavat Ragú-pastakastiketta. Videolla pojat kertovat itse heidät kuuluisuuteen nostaneesta nettisensaatiosta, jossa Harryn sormi joutui kivuliaaseen käsittelyyn. Mainos julistaa, että huonona päivänä tenava kaipaa Amerikan suosituinta pastakastiketta.
– Charlie puri sormeasi, kuten jänis tai opossumi. Isä jatkoi kuvaamista, koska hänestä se oli upeaa, laulaa miesääni mainoksessa.
Voit lukea Starassa myös lisää tähän kyseiseen artikkeliin liittyvistä aiheista, kuten tai laajemmin aihealueesta Viihdeuutiset.