Kardashianien äidillekin oma keskusteluohjelma – hitti vai floppi?

Viihdeuutiset Kirjoittaja: , toimittaja

Rikkaat Kardashianit -realitysarjassa kuvataan värikkään julkkisperheen arkea. Uusperheen emäntä Kris Jenner tunnetaan muun muassa manageriurastaan ja muotibisneksistään. Seurapiirijulkkis on myös kokeillut siipiään kirjailijana ja hän julkaisi omaelämäkertansa viime vuonna.

Nyt 56-vuotiaan julkkistähden uutisoidaan jatkavan televisiouraansa vielä ensi vuonnakin. Kris Jennerin nimittäin huhutaan saavan oman keskusteluohjelman Fox-kanavalle. Deadline-sivuston mukaan Jenner on jo käynyt useissa palavereissa keskustelemassa talk show’sta. Fox-televisiokanava ei ole vielä kommentoinut huhuja.

MAINOS (ARTIKKELI JATKUU ALLA)
- -

Kris Jenner on naimisissa entisen olympiaurheilijan Bruce Jennerin kanssa. Aviomiehen tiedetään olevan huolissaan puolisonsa kiireisestä työelämästä. He riitelevätkin usein yhteisen ajanpuutteen aiheuttamien ongelmien takia.

Rikkaat Kardashianit -realitysarjaa on kuvattu jo seitsemän tuotantokauden verran. Sarjan tuottajana toimii muun muassa American Idol -juontaja Ryan Seacrest. Suuren menestyksensä vuoksi sarjan pohjalta on tehty myös minisarjat Kourtney and Khloe Take Miami, Kourtney and Kim Take New York ja Khloe & Lamar. Kim Kardashian äänestettiin viime vuonna ylivoimaisesti inhotuimmaksi julkkikseksi.

Voit halutessasi lukea Starassa myös lisää juuri tähän artikkeliin liittyvistä teemoista ja aiheista, kuten tai laajemmin tästä aihealueesta Viihdeuutiset -osioistamme.

.