Prinsessa Victoria, Estelle ja Daniel lensivät lomalle halpalennolla!

Ruotsin Prinsessa Victoria on noussut taannoisen perheenlisäyksensä johdosta erittäin seuratuksi julkkitähdeksi ympäri maailmaa, ja parhaillaan etelän auringossa Daniel-miehensä ja Estelle-tyttärensä kanssa lomaileva kruunuprinsessa onkin saanut joukon paparazzeja peräänsä.

------

Nyt on selvinnyt miten Victoria, Estelle ja Daniel matkasivat Espanjaan. Kuninkaallinen kolmikko lensi nimittäin lomareissulleen viime lauantaina halpalentoyhtiön siivin. Staran Espanjasta saamien tietojen mukaan he nousivat Norwegian-lentoyhtiön koneeseen Tukholman Arlandassa ja lensivät tavallisella reittilennolla Alicanten kentälle Etelä-Espanjaan.

Lentokentältä perheen matka jatkui Agua Amargaan, jossa paparazzit ovat nyt kuvanneet Victorian ja Estellen päiväkävelyllä. Danielia ei paparazzikuvissa ole sen sijaan näkynyt lainkaan.