Sabrina Sabrok poseeraa estottomasti aikuisten clubilla

Viihdeuutiset
Kirjoittaja: , toimittaja

Playboy-lehdessä aikoinaan esiintynyt argentiinalaissyntyinen glamour-malli Sabrina Sabrok on 50-vuotias silikonibeibe. Nainen on käyttänyt kauneusleikkauksiin yhteensä miljoona dollaria. Hänellä on vankka fanikunta ja lähes miljoona seuraajaa Instagramissa.

Glamourmallin uransa lisäksi myös artistina taannoin debytoinut kurvikas silikonipommi on nyt kuvattu poseeraamassa aikuisille tarkoitetussa viihdeklubissa estottomassa asussa.

MAINOS (ARTIKKELI JATKUU ALLA)
- -

Sabrina Sabrok on julkkis kaikkialla minne meneekin. Hän on kuitenkin kiltisti avioliitossa, joten miehillä ei ole hänen suhteensa saumoja. Fanit voivat kuitenkin ihastella hänen kuviaan Instagramissa, jonne nainen ahkerasti otoksiaan päivittää.

Voit halutessasi lukea Starassa myös lisää juuri tähän artikkeliin liittyvistä teemoista ja aiheista, kuten tai laajemmin tästä aihealueesta Viihdeuutiset -osioistamme.

.