Marika Fingerroos läpikuultavassa alusasussa

Viihdeuutiset
Kirjoittaja: , toimittaja

Julkkiskaunotar Marika Fingerroos on jättänyt pintajulkisuuden taakseen ja hänen elämäänsä voidaan nykisin seurata sosiaalisessa mediassa. Marika joutuu näkemään vaivaa kurviensa eteen ja kuntoilevansa ahkerasti. Tulokset puhuvat kuitenkin puolestaan.

Nyt Marika muistuttelee suomalaisia helmikuun puolivälin tuntumassa lähestyvästä ystävänpäivästä kuvalla, joka saa varmasti monet pysähtymään päivityksen ääreen. Siinä Fingerroos nimittäin poseeraa niukassa ja läpikuultavassa yöasussa.

MAINOS (ARTIKKELI JATKUU ALLA)
- -

Marika Fingerroos, nykyinen Marika Tupila, pyörittää nykyisin intiimivälineitä myyvää Sain.fi-verkkokauppaa. Marika nousi aikoinaan julkisuuteen salasuhteellaan kyläkauppias Vesa Keskiseen. Kohujulkkis levytti vuoden 2005 kesällä Salarakkaat-nimellä albumillisen discopoppia. Duon toinen osapuoli oli salarakas-kollega Martina Aitolehti.

Voit halutessasi lukea Starassa myös lisää juuri tähän artikkeliin liittyvistä teemoista ja aiheista, kuten tai laajemmin tästä aihealueesta Viihdeuutiset -osioistamme.

.