Grace Boor uimapuvussa: ”Minä olen hotspot”

Viihdeuutiset
Kirjoittaja: , toimittaja

Maailmanlaajuista suosiota nauttiva Grace Boor tienaa nykyisn elantonsa esittelemällä vartaloaan. Gracella on nykyisin jo yli kaksi miljoonaa seuraajaa Instagramissa. Viime aikoina hän vaikuttaa pyrkineen kokeilemaan kuinka pieniä biksut voivatkaan olla.

Nyt Boor on poseerannut somekuvissaan rohkeasti sinisessä uimapuvussa, joka sai tehdä toden teolla töitä pitääkseen kaunottaren muhkeat kurvit kurissa. Luonnollisesti kuvat päätyivät sosiaaliseen mediaan.

MAINOS (ARTIKKELI JATKUU ALLA)
- -

Parikymppinen Grace Boor osaa tehdä myös bisnestä ulkonäöllään. Yhdysvalloissa asuvalla kaunottarella on Instagramissa 1,3 miljoonaa seuraajaa ja 1,2 miljoonaa seuraajaa TikTokissa. Lisäksi hän ylläpitää omaa maksullista sivustoa, jonka kautta fanit voivat tilata mieleistään sisältöä.

Voit halutessasi lukea Starassa myös lisää juuri tähän artikkeliin liittyvistä teemoista ja aiheista, kuten tai laajemmin tästä aihealueesta Viihdeuutiset -osioistamme.

.