Mika Myllylän tytär upeissa biksukuvissa: ”Allasbileet soitti”

Viihdeuutiset Kirjoittaja: , toimittaja Ilmoita virheestä, Tietoa meistä
Toimitusperiaatteet

Olivia Myllylä on vuonna 2011 menehtyneen hiihtäjäkonkari Mika Myllylän ja Suvi Paavolan tytär. Hänestä on varttunut häikäisevän kaunis nuori nainen, joka on niittänyt menestystä myös kauneuskilpailuissa. Hän oli jo teini-ikäisenä voittanut Miss Kokkola ja Miss Pohjois-Suomi Beauty -kilpailut.

MAINOS ALKAA
MAINOS LOPPUU

Malliuraakin tehnyt Olivia Myllylä on nyt kuvattu nauttimassa keskikesän huumasta Bulgarian Nessebarissa sijaitsevalla Kikki Beachilla. Siellä näyttävä kaunotar kuvattiin asianmukaisesti hopeanhohtoisissa biksuissa nauttimassa rantaelämästä ja tietenkin myös allasbileistä.

Voit halutessasi lukea Starassa myös lisää juuri tähän artikkeliin liittyvistä teemoista ja aiheista, kuten , tai laajemmin tästä aihealueesta Viihdeuutiset -osioistamme.