Kardashianeja sivaltanut realityhottis paljasti rantakuntonsa

Entinen Miss USA -kilpailija ja viisikymppinen Meet the Barkers -tähti Shanna Moakler poseerasi Instagramissa rohkeassa uimapukukuvassa. Nainen on kertonut avoimesti turvautuneensa laihdutuslääkkeeseen saavuttaakseen haluamansa vartalon. Hän kertoi aiemmin turruttaneensa tunteita lohturuokaan.

---
---

Moaklerin kuvat saivat fanit suitsuttamaan hänen rantakuntoaan. Taustalla on kuitenkin rankka matka. Vain vuosi sitten hän kertoi People-lehdelle pudottaneensa painoa GLP-1-laihdutuslääkkeen, Mounjaron, avulla. Lääke auttoi häntä, kun hän oli kertomansa mukaan hyvin synkässä mielentilassa menetettyään molemmat vanhempansa seitsemän kuukauden sisällä vuonna 2023.

Surun lisäksi Moakler kertoi kärsineensä paineista paparazzien kysellessä häneltä ex-miehensä Travis Barkerin nykyisestä vaimosta Kourtney Kardashianista tämän raskauden aikana. Moakler ei ole ollut vaitonainen suhtautumisestaan Kardashian-perheeseen, ja hän on arvostellut lastensa isän uutta liittoa kovasanaisesti. Vaikeasta elämänvaiheesta yli päässyt Moakler kertoo nyt olevansa jälleen oma itsensä.

– Olen enemmän kuin kuuluisien miesten ex-vaimo. Olin Miss USA 19-vuotiaana. Olen älykäs ja ylpeä siitä, kuka olen, Moakler totesi.

Voit lukea Starassa myös lisää tähän kyseiseen artikkeliin liittyvistä aiheista, kuten tai laajemmin aihealueesta Viihdeuutiset.