Erilaiset koe-esiintymiset ovat tulleet ihmisille viime vuosina hyvinkin tutuiksi varsinkin television kautta, sillä monissa kykyohjelmissa järjestetään koelauluja ja muita koe-esiintymisiä. Nyt myös cheerleadereille järjestetään vastaavia tilaisuuksia, joista osallistuneiden joukosta pyritään löytämään parhaat helmet.
Paparazzi käväisi tutustumassa Miami Dolphins -joukkueen cheerleadereiksi haluavien koe-esiintymiseen Floridan Daviessa järjestetyssä tilaisuudessa. Kuvista selviää, että tasokasta ainesta tuleviksi cheerleadereiksi löytyy ainakin tuolta alueelta melkoinen määrä. Tuomareilla lienee vaikea valita keitä näistä kaunottarista päästetään jatkoon.
Voit halutessasi lukea Starassa myös lisää juuri tähän artikkeliin liittyvistä teemoista ja aiheista, kuten cheerleader, Miami tai laajemmin tästä aihealueesta Viihdeuutiset -osioistamme.
.






