Naiskilpa-ajaja esitti autokauppiasta – antoi asiakkaille melkoiset kyydit!

Viihdeuutiset
Kirjoittaja: , toimittaja Ilmoita virheestä, Tietoa meistä
Toimitusperiaatteet

Verkossa on nähty muutamia videoita, joissa valesuun pukeutuneet kilpa-autokuskit ovat esittäneet autokaupan asiakasta ja päässeet koeajolle. Koeajo on päättynyt siihen, kun kilpakuskit painoivat kaasun pohjaan ja autokauppiaat huusivat kauhusta kuin pikkutytöt.

MAINOS ALKAA
MAINOS LOPPUU

Nyt hieman vastaava pila on tehty toisin päin. Jokamies-verkkomedian uutisoimalla videolla naispuolinen kilpa-autoilija esittää nimittäin autokauppista. Hän lähtee asiakkaiden kanssa koeajamaan Mitsubishin uutta tehokasta avolava-autoa, jota pyytää pian päästä itsekin kokeilemaan. Naisen istuttua ratin taakse alkaa kuitenkin tapahtua, kun vauhti vain kasvaa ja kasvaa.

Voit halutessasi lukea Starassa myös lisää juuri tähän artikkeliin liittyvistä teemoista ja aiheista, kuten , , tai laajemmin tästä aihealueesta Viihdeuutiset -osioistamme.

PS: Lue lisää autoista Tyyliniekka.fi -verkkolehdestä.