Joanna Krupa kohutusta some-videostaan: ”En ole alasti!”

Viihdeuutiset Kirjoittaja: , toimittaja Ilmoita virheestä, Tietoa meistä
Toimitusperiaatteet

Huippumalli ja realitytähti Joanna Krupa ei ole koskaan häpeillyt solakkaa mallivartaloaan. Hän on tunnettu eläinten oikeuksien puolestapuhujana, ja hän on esiintynyt useissa PETA:n mainoskampanjoissa alasti. Nyt nainen julkaisi itse itsestään melko paljastavan videoleikkeen.

MAINOS ALKAA
MAINOS LOPPUU

37-vuotias Joanna Krupa julkaisi omalla Instagram-tilillään paljastavan videoleikkaan, jonka hän nappasi itsestään peilin kautta. Nopealla vilkaisulla näyttäisi siltä, että nainen olisi kuvassa täysin alasti, mutta hän kuitenkin vakuuttaa, että hänellä on ihonsävyiset alushousut jalassaan.

Joanna Krupa on loistavassa kunnossa mikä käykin kuvasta heti ilmi. Hän on aina puhunut itsevarmuuden ja luonnollisuuden puolesta, ja on tälläkin kerralla korostanut kuvan aihetunnisteissa sitä, että hänen vartalonsa on tavoittelemisen arvoinen eikä hän ole muokannut kuvaa tai käyttänyt siinä mitään filttereitä.

https://www.instagram.com/p/BPh8SEfgLwT/

Voit lukea Starassa myös lisää tähän kyseiseen artikkeliin liittyvistä aiheista, kuten tai laajemmin aihealueesta Viihdeuutiset.