Solarium-äiti järjesti hyväntekeväisyyskonsertin – keräsikin rahaa itselleen

Viihdeuutiset
Kirjoittaja: , toimittaja Ilmoita virheestä, Tietoa meistä
Toimitusperiaatteet

Yhdysvaltalainen rusketushullu perheenäiti Patricia Krentcil nousi takavuosina otsikoihin musiikillisen uran ja kännisekoilujen vuoksi. Solarium-äiti muutti hiljattain New Jerseystä Floridaan panostaakseen enemmän musiikkiuraansa laulajana.

MAINOS ALKAA
MAINOS LOPPUU

Nyt nainen on järjestänyt kotikonsertin kerätäkseen rahaa uuteen solariumiinsa. Nainen ei ole ilmeisesti päässyt tarpeeksi ottamaan rusketusta iholleen salonkien ollessa kiinni koronakaranteenin vuoksi. 51-vuotias nainen lupasi lahjoittaa puolet tuotoista hyväntekeväisyyteen

Hän esitti viime perjantaina kaksi kappalettaan nimeltään Free 2 Be Me ja Glossy. Solarium-äiti paljasti myös rintansa kameralle lisätienestien toivossa. Valitettavasti rahat eivät riittäneet uuteen solariumlaitteeseen ja hän on joutunut käyttämään tekorusketusta. Hän kertoo lahjoittaneensa 420 dollaria, eli lähes puolet keräämistään varoista God’s Love We Deliver -nimiselle järjestölle, Page Six uutisoi.

https://www.instagram.com/p/B_DbtAqpn0g/

https://www.instagram.com/p/B55tNt0p5XY/

Voit halutessasi lukea Starassa myös lisää juuri tähän artikkeliin liittyvistä teemoista ja aiheista, kuten tai laajemmin tästä aihealueesta Viihdeuutiset -osioistamme.