Jenni Alexandrova rakastui Diili-tuomariin – romanttinen yhteiskuva someen

Viihdeuutiset Kirjoittaja: , toimittaja

Radio- ja tv-juontaja Jenni Alexandrova on aiemmin myöntänyt julkisuudessa, että seurustelee Diili-ohjelmasta tutun ammattilaisen, neuvonantaja Toni Lähteen kanssa. Heidän ensimmäinen yhteiskuva on nyt julkaistu sosiaaliseen mediaan.

Söpösti emojilla kuvan otsikoinut Jenni Alexandrova näyttää olevan onnellinen ja hänen hymynsä ulottuu korviin asti. Toni Lähde on turkulaissyntyinen brändivelho, joka toimi Jaajo Linnonmaan neuvonantajana tuoreella Diili-kaudella.

MAINOS (ARTIKKELI JATKUU ALLA)
- -

Suomalaiset julkkiset ovat kommentoineet kuvaa sydämillä ja rakkaudentäyteisillä emojeilla. Myös Toni Lähde itse on kommentoinut Jennin julkaisemaa kuvaa: ”Mun”.

Voit halutessasi lukea Starassa myös lisää juuri tähän artikkeliin liittyvistä teemoista ja aiheista, kuten , tai laajemmin tästä aihealueesta Viihdeuutiset -osioistamme.