Elina Gustafsson ja Ansku Bergström jakavat kaiken – jopa hammasharjan

Tanssija Ansku Bergströmin ja nyrkkeilijä Elina Gustafssonin rakkaus leimahti ilmiliekkeihin Tanssii Tähtien Kanssa -ohjelmassa. Bergström on myöhemmin haastatteluissaan kertonut, että hän tunsi vetoa Gustafssoniin jo ensimmäisistä kuvauksista lähtien, mutta ei aluksi halunnut myöntää asiaa itselleen.

---
---

Naiset veivät viime vuonna suhteensa uudelle tasolle ja päättivät noin vuoden seurustelun jälkeen muuttaa saman katon alle. Nyt heidän arkeaan on saatu seurata Iholla-realitysarjassa, jossa Elina Gustafsson on kuvannut elämäänsä kamerallaan.

Elina Gustafsson ja Ansku Bergström ottivat osaa myös Yökylässä Maria Veitola -ohjelmaan. Omassa Instagram-julkaisussaan jaksoon liittyen Gustafsson kertoo jakavansa Bergströmin kanssa kaiken. ”Vaatteet, ruuat, dödöt, hammasharjan, peiton, rahat”, Gustafsson luettelee.

Voit lukea Starassa myös lisää tähän kyseiseen artikkeliin liittyvistä aiheista, kuten , , tai laajemmin aihealueesta Viihdeuutiset.