Missikaunotar sekoittaa pasmat! Playboy- vai pääsiäispupu?

Viihdeuutiset Kirjoittaja: , toimittaja

Kansainväliseen julkisuuteen aikoinaan Miss Wien -tittelin voittajana noussut Katharina Nahlik on viime vuosina työskennellyt pääasiassa mallina. Kaunotar muutti aikoinaan Yhdysvaltoihin, kun hän avioitui amerikkalaisen diplomaatti Shilo Mazepan kanssa. Sittemmin Katharina otti uudelleen käyttöön oman sukunimensä.

Tällä kertaa Nahlik on poseerannut tulikuumissa pääsiäishenkisissä kuvissa, joissa hän esittelee vartaloaan ja erityisesti paljaita pakaroitaan puputunnelmissa. Kuvasarja voisi hyvin olla peräisin myös puputeemaisesta maailman ikonisimmasta miestenlehdestä.

MAINOS (ARTIKKELI JATKUU ALLA)
- -

Katharina Nahlik tunnettiin siis aiemmin nimellä Katharina Mazepa, ja hän vaikuttaa nykyisin Yhdysvaltojen Miamissa eikä häpeile vartalonsa esittelyä. Hänen julkaisemissaan kuvissaan näkyy poikkeuksetta enemmän ihoa kuin vaatteita. Nahlik opiskeli ympäristötekniikkaa BOKU-yliopistossa Wienissä.

Voit halutessasi lukea Starassa myös lisää juuri tähän artikkeliin liittyvistä teemoista ja aiheista, kuten tai laajemmin tästä aihealueesta Viihdeuutiset -osioistamme.