Miley Cyrusin tanssijatar rinnat paljaana Lontoossa

Viihdeuutiset
Kirjoittaja: , toimittaja Ilmoita virheestä, Tietoa meistä
Toimitusperiaatteet

Poptähti Miley Cyrus käynnisti tiistaina kiertueensa Euroopan osuuden Lontoosta. Nyt Miley tekee Britanniassa ja Irlannissa kuusi muuta keikkaa, joista valtaosan Lontoosta käsin. Eilen illalla poptähti itse nähtiin juhlimassa Kate Mossin kanssa, mutta hänen taustatanssijansa Amazon Ashley puolestaan aiheutti kohua.

MAINOS ALKAA
MAINOS LOPPUU

Amazon Ashley kuvattiin Lontoossa samoissa bileissä kuin missä Miley Cyrus ja Kate Moss olivat juhlimassa. Tanssija tunnetaan muhkeasta povestaan, mutta tuskin kukaan olisi odottanut sen esittelemistä julkisella paikalla. Ashley kuvattiin kuitenkin Lontoon kaduilla rinnat paljaana, sillä ainoastaan nännit oli yritetty peittää pienillä pyöreillä koristeilla – onnistumatta.

Splash
Splash

Voit halutessasi lukea Starassa myös lisää juuri tähän artikkeliin liittyvistä teemoista ja aiheista, kuten tai laajemmin tästä aihealueesta Viihdeuutiset -osioistamme.