Miley Cyrus esitti puolialastomana taikasientä

Viihdeuutiset Kirjoittaja: , toimittaja

Poptähti Miley Cyrus lopettaa Dead Petz -kiertueensa lauantaina Los Angelesiin. Hänen tiedetään pukeutuneen lavalla mitä omituisimpiin esiintymisasuihin, kuten yksisarviseksi ja auringoksi. Hiljattain hän aiheutti pahennusta esiintyessään tekorinnoissa ja strap-on -dildossa.

Nyt Miley Cyrus jatkaa imagonsa muokkaamista yhä sekopäisempään suuntaan – vai pitäisikö kohteliaasti sanoa avantgardistisempaan suuntaan? Avoimesti huumemyönteinen nainen esittää Paper-lehden kuvauksissa psykedeelistä sientä. Hän ei kertomansa mukaan ole koskaan kokeillut psykedeelisiä aineita, mutta hänellä ei ole mitään niitä vastaankaan.

MAINOS (ARTIKKELI JATKUU ALLA)
- -

Hän on kietonut alastoman vartalonsa vaaleanpunaiseen pyyhkeeseen, pannut päähän pinkeillä paljeteilla koristellun suihkumyssyn ja maalannut käsivartensa vaaleanpunaiseksi. Hänellä on kädessään pitsapala ja vieressä sienipatsas.

– Pienet hahmot kuvan oikeassa alalaidassa ovat kutistuneita heijastuksia sielustani, Cyrus tiivistää

Kuva, jonka Miley Cyrus (@mileycyrus) julkaisi

Voit halutessasi lukea Starassa myös lisää juuri tähän artikkeliin liittyvistä teemoista ja aiheista, kuten tai laajemmin tästä aihealueesta Viihdeuutiset -osioistamme.